Jow,
Wie zin heeft in een hele dag workshops, infosessies etc met nationale en internationale dj's en producers: 22 nov Vooruit Gent : Play & Produce
Dat is dus wel in België
Be there of wees een vierkantje
Geef gerust feedback op het programma, dan weten we hoe we de volgende edities kunnen verbeteren.
Groetjes,
Floris Poppunt
volledige programma Play & Produce – zaterdag 22 november
13u00 – 18u30 beurs met stands van Bekafun, Roland, Native Instruments, Serato, Earproof, Ableton, Reason, Interface, SAE Institute, Mackie, Denon, Rodec en Korg
13u00 – 18u30 Loop Contest: win een SP 505, SP 404 of MC 808 van Roland
13u00 – 19u30 alternative elektronica met Andreas Tilliander, Eavesdropper en Simon Lenski
13u00 – 19u30 vintage expo met spullen van Kozz
13u30 – 15u30 feedback producerstracks door Fred Naessens (N.E.W.S.), D’Stephanie, Nikolaï (USA Import ), Renaat (R&S)Jerboa, David (Fuse), Nymfo (NL), Sam Hellemans (ARS), Andy Janssens (Underdog Project), Jan Vervloet (Illusion), Jeroen De Pessemier (The Subs): volledige lijst online
13u30 – 14u30 infosessie bouwen aan je dj-carrière met Spacid (Kozzmozz)
13u30 – 14u00 Cut & Paste: workshop remixen met Logic
13u30 – 15u30 feedback hiphop met Sotu The Traveller (NL), Mellow P, Krewcial en Koos Groenendijk (Appletree Records)
14u00 – 15u00 Live Performance Set-Up met Grazzhoppa
14u00 – 15u00 Thuis aan de slag: infosessie over homerecording
14u00 – 18u00 neem je professionele multicam dj-clip op, die je kan posten op myspace of website
14u00 – 18u00 fotoshoot: professionele promofoto’s voor je website, myspace, …
14u00 – 15u00 masterclasses scratch voor beginners met Optimus en Vindictiv
14u00 – 15u00 masterclass met Dj Neon
14u00 – 15u00 masterclass met Fredo (Fredo & Thang)
14u30 – 18u30 personal advice by T-interim
15u00 – 16u00 workshop over mastering met Pieter Dewagter van EQUUS (zowat alles van N.E.W.S
15u00 – 16u00 debat: analoog versus digitaal met Kozz en Andreas Tilliander (Zweden)
15u15 – 16u15 masterclass met Trish Van Eynde
15u15 – 16u15 masterclass beatmixing voor beginners met Nadiem Shah
15u15 – 16u15 masterclass scratch voor beginners met Optimus en Vindictiv
15u30 – 16u30 workshop improving sounds met CJ Bolland
16u00 – 18u00 feedback op je mixes door Philip De Liser (Ten Days Of), Tonic, Stefan Brack (Poplife), Dirk De Ruyck (Eskimo), DJ Prinz, Bart Roman (Culture Club), Frederic De Groote (ex-Fuse), Stijn Van Nuffelen (Nightcode), Christophe Fedele (Dj Factory)
16u30 – 17u30 workshop met Secret Cinema over Fruityloops
16u30 – 17u30 infosessie over eigen parties organisaren met Matthias van Kozzmozz
16u45 – 17u45 masterclass scratch voor gevorderden met Optimus en Vindictiv
16u45 – 17u45 masterclass Cook-E & Matik
16u45 – 17u45 masterclass Murdock
16u45 – 18u15 workshop sounds creëren met Brian Smith van Native Instruments en Andreas Tilliander (Zweden)
17u00 – 18u00 opbouw van een song met Logic, plugins, synths en analoge controllers
18u00 – 19u00 masterclass scratch voor gevorderden met Optimus en Vindictiv
18u00 – 19u00 masterclass Traktor Scratch met Tom Dazing
18u00 – 19u00 masterclass met Red D
18u00 – 19u00 producing commercial dance met Filip Vandueren van Milk Inc
18u00 – 19u00 infosessie over platenlabels en contracten met Ed van N.E.W.S. en Ed & Kim
18u30 – 19u30 muzikale lezing door Ken Ishii over evolutie van elektronische muziek
18u30 – 19u30 creating beats met Sotu The Traveller (Nederland)
20u00 – 21u00 slotshow: beatbox en mc-battle
Programma kan nog wijzigen – alle info over de workshops vind je op www.playandproduce.be
workshops voor dj's en producers: Play & Produce 22 nove
- MINIMALTECHNOHOUSE
- mnml maxi
- Posts: 935
- Joined: Thu Feb 01, 2007 9:04 pm
- Location: Birmingham